Jak sobie poradzić z wyborem odpowiednich felg?

Dobrze dobrane do samochodu felgi aluminiowe sprawią, że samochód nie tylko będzie znacznie lepiej się prezentował, ale również będzie posiadał lepsze właściwości jezdne – pod warunkiem oczywiście, że zostaną do niego odpowiednio dobrane alufelgi pod względem wielkości. Jeśli nie wiemy, jakie powinny być wielkościowo, możemy sobie dzisiaj pomóc na kilka różnych sposobów. Najprostszym z nich jest przymierzalnia felg w Warszawie, dająca możliwość nie tylko sprawdzenia rozmiaru, ale również tego , czy wybrany przez nas wzór będzie nam odpowiadał.

Wybieraj rozsądnie

Felgi aluminiowe są pewnym wydatkiem i jeśli decydujemy się na ich posiadanie, powinniśmy wyłożyć na nie nieco pieniędzy, aby mieć pewność, że są oryginałami, a nie tylko marnymi podróbkami świetnych produktów, które dobrze wyglądają, ale są marnej jakości. Lepiej kupić już felgi używane w Warszawie niż nowe, ale słabej jakości akcesoria w jakimś niepewnym punkcie sprzedaży.

Atesty i homologacje – czy są ważne?

Czasem wydaje nam się, że atesty oraz homologacje czy różnego rodzaju pozwolenia w przypadku takich elementów, jak alufelgi, to lekka przesada. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ każdy produkt, jaki jest oddany do sprzedaży, musi dzisiaj posiadać odpowiednie certyfikaty – od tego może zależeć również nasze bezpieczeństwo. Właśnie dlatego przed zakupem należ dokładnie sprawdzić wszystkie dokumenty, jakie się kryją za oferowanym produktem.

2 Comments

  1. Jak kogoś stać na alufelgi, to i stać go na kupowanie w normalnych sklepach, a nie na lewo…

  2. Ale czasem bywa i tak, że się chce mieć i tanio, i dobrze, i najczęściej takie kombinacje zwyczajnie nie wychodzą.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*