Felgi aluminiowe DEZENT TA – nowość na jesień/zimę 2019

felgi aluminiowe warszawa
felgi aluminiowe warszawa

Niemiecki producent Dezent wypuszcza kolejny raz nowy model felg – tym razem jest to bardzo atrakcyjny DEZENT TA w kolorze srebrnym. Za jakiś czas powinien pojawić się też w wersji błyszczącej czarnej z polerowanym srebrnym frontem (kolorystyka typowa dla modeli z dopiskiem DARK). Felgi te pokryte są lakierem SR3, który pozwala na użytkowanie ich przez cały rok. Felgi aluminiowe DEZENT TA są produkowane w średnicach od 16″ do 20″ cali, a zdecydowana większość z nich posiada zgodność 1:1 z większością produkowanych obecnie najpopularniejszych modeli samochodów. Jest to homologacja ECE, która potwierdza, że dana felga posiada identyczne parametry jak oryginalna fabryczna felga aluminiowa dedykowana w określonej średnicy.

felgi dezent warszawa
felgi dezent warszawa

Felgi aluminiowe DEZENT TA zakupisz u autoryzowanych dealerów marki DEZENT i grupy ALCAR. Poniżej zamieszczamy link do sklepu internetowego największego dystrybutora felgi aluminiowe Warszawa:

felgi aluminiowe warszawa
felgi aluminiowe warszawa

Felgi aluminiowe Warszawa – nowości DEZENT, AEZ, DOTZ, ALCAR

Felgi aluminiowe DEZENT TA są już dostępne w większości rozmiarów i można je już zamawiać z myślą o zastosowaniu ich w okresie zimowym. Polecamy ten model ze względu na wygląd i bardzo wysoką jakość wykonania, która potwierdza 3-letnia gwarancja niemieckiego producenta.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*