NOWOŚĆ – felgi aluminiowe Dezent TW / Dezent TW Dark

felgi aluminiowe Dezent
felgi aluminiowe Dezent

Kolejną nowością, która będzie wiodła prym tej jesieni jest nowy model felg DEZENT, czyli TW i TW Dark. Dla osób interesujących się rynkiem felg aluminiowych nie do końca jest to nowość. Marka DEZENT należy do niemieckiej grupy ALCAR. Również do niej należy marka ENZO aktualnie powoli wygaszana. Wśród felg aluminiowych ENZO mogliśmy znaleźć taki model jak ENZO W. A jaki ma to związek z Dezentem TW? Mianowicie ENZO W i DEZENT TW to niemal identyczne felgi – różnią się jedynie drobnymi detalami i logo na kapslu. Już sama literka „W” w nowej nazwie TW daje nam do myślenia jakiego wzoru powinniśmy się spodziewać. Tym samym popularny i atrakcyjny wzór ENZO W powraca w nowej odsłonie jako jeden z wielu modeli popularnej marki DEZENT.

Niewątpliwą nowością jest TW Dark – dokładnie ta sama felga jak TW jeżeli chodzi o jej kształt – natomiast w zupełnie innym kolorze – czarnym błyszczącym z wyraźnie zarysowanym srebrnym rantem. Dezent TW, to wzór ponadczasowy (asymetryczne siedem ramion), pasujący niemal do każdej bryły samochodu. Warto zwrócić na niego szczególną uwagę podczas poszukiwania nowego kompletu felg aluminiowych.

Dezent TW Dark

Dezent TW tak samo jak niegdyś ENZO W jest dostępny w wielu konfiguracjach od 15″ do 18″ we wszystkich najpopularniejszych obecnie rozstawach śrub. Ceny jak to zazwyczaj bywa w przypadku marki DEZENT są już od momentu premiery przystępne dla naszej kieszeni.

Felgi aluminiowe DEZENT TW i DEZENT TW Dark zakupicie Państwo w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów spod znaku ALCAR – link do sklepu: FELGI ALUMINIOWE WARSZAWA.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*